מנעולן באישור משטרת ישראל


מה צריך להיות כדי להיחשב כמנעולן ולקבל אישור ממשטרת ישראל? איך אפשר לוודא כי המנעולן בעל אישור מתאים? האם המנעולן רק פורץ את המנעול או שיש פעולות שונות שביכולתו לבצע?

מנעולן באישור משטרת ישראל הוא בעל המקצוע הנכון להזמין במקרים של דלת שאינה נפתחת ומנגנון שאינו תקין. התעודות החשובות שצריכות להיות למנעולן הן אישור לכך שעבר הכשרה ואישור של המשטרה כששתיהן יחדיו מבטיחות לך שירות רגוע וראש שקט.

מנעולן באישור משטרת ישראלפורץ כספות

לדעת כי לפנייך מנעולן באישור משטרת ישראל

בבואך להזמין בעל מקצוע, ייתכן שתעלה אצלך השאלה כיצד ניתן לדעת כי מי שמגיע הוא מנעולן באישור משטרת ישראל? התשובה לכך פשוטה – כל שעלייך לעשות ברגע שבעל המקצוע מגיע למקום, הוא לבקש לראות כי יש לו אישור מהמשטרה.

תעודה או מסמך נוסף שייתכן שיהיה חשוב לך לראות היא התעודה המעידה על כך שמדובר בבעל מקצוע, מנעולן, שעבר הסמכה. נקודה זו חשובה ובמיוחד לאור העובדה שאפשר לראות אנשים העוסקים בתחום מטעם עצמם ויוצרים נזקים במקום לתת פתרונות.

כמובן, בהזמנת בעל מקצוע ממקום מסודר כמו המנעולן המהיר, לא יהיו לך כל ספקות ויגיע אלייך רק בעל מקצוע מתאים ועם הכשרה ואישור של המשטרה.

המנעולן המהיר

  • זמינות 24/7 מיידית!!!
  • מקצוענים עם תעודות
  • מחירים הוגנים

פורץ מנעולים לכל סוגי המנגנונים


פורץ מנעולים אמור להכיר את הסוגים הנפוצים של המנגנונים ולסייע לך במקרים שונים. בין אם נתקעת מול דלת הבית בלי יכולת לפתוח אותה ובין אם המפתח נשכח בתוך הרכב, יש לך צורך בקריאה של מנעולן באישור משטרת ישראל.מנעולן מקצועי שעבור הכשרה, יוכל לסייע לך בלי כל קשר לסוג המנגנון של הדלת שלך. ברגע שהדלת שלך אינה נפתחת ואין זה משנה מה הסיבה לכך, בעל המקצוע יגיע במהירות ויפתח את הדלת תוך הקפדה על עבודה נקייה.

חשוב לציין כאן כי יתכנו מקרים בהם לאחר הפריצה יהיה צורך להחליף את המנגנון, אך מקרים אלו יהיו רק אם מלכתחילה הייתה בעיה בו ולא במקרים נפוצים כמו שכחה ואובדן של המפתח.

מנעולן בחיפה

הזמנת בעל מקצוע דרך המנעולן המהיר


חברת המנעולן המהיר מבטיחה לך שירות מקצועי, אמין ומהיר. החברה מחזיקה בבעלי מקצוע שעברו הכשרה והיא הדרך הטובה ביותר להזמין מנעולן באישור משטרת ישראל. אם נתקעת מול דלת נעולה, שכחת את המפתח בתוך הרכב, הכספת לא נפתחת או המנעול של הדלת אינו תקין, זה הזמן ליצור קשר ולקבל שירות תוך 30 דקות מרגע הקריאה.

עבודות רגישות צריכות להתבצע רק על ידי מנעולן באישור משטרת ישראל


המנעולן מגיע לבצע עבודות של פתיחת מנעולים והוא יכול לשמש גם בתור פורץ כספות בהן יש מסמכים וחפצים בעלי ערך גבוה. כיוון שכך, חשוב מאד שבעל המקצוע יהיה רק מנעולן באישור משטרת ישראל ומכאן שהוא יהיה בעל הכשרה ואישור לעבוד גם מטעם המשטרה.


עבודות שאינן פריצה של מנעול


לעתים, ישנן עבודות שאינן פריצת מנעולים בשל אובדן מפתח. עבודות אלו יכולות להיות למשל החלפת מנעולים או החלפת צילינדר וגם בהן יש צורך שבעל המקצוע יכיר את העבודה ויהיה אמין. ההחלפה של המנעול תתבצע כאשר המנגנון שלו אינו תקין, מה שיכול לגרום למפתח להיתקע בפנים או לפתיחה להיות קשה ובעלת התנגדות.


מתי זה הזמן לקרוא למנעולן?


בכל מקרה של מנעול שאינו נפתח מומלץ להזמין מנעולן באישור משטרת ישראל. המקרים הללו יכולים להיות כאשר המפתח אבד או נשכח במקום רחוק ויש צורך לפתוח את הבית בלי לפגוע במנגנון הנעילה בעזרת פורץ דלתות, במקרים שבהם המפתח ננעל בתוך הרכב ויש צורך להזמין פורץ רכבים מומחה בתחום ויכול להיות גם במקרה שהכספת אינה נפתחת.


התפקיד של המנעולן הוא לבצע עבודה יסודית ומידית. ברוב המוחלט של המקרים, יש צורך בבעל מקצוע שיבצע את העבודה תוך זמן קצר כאשר מקרים נדירים יכולים להידחות. לכן, חשוב למצוא חברה שיכולה להתחייב לשירות מהיר ושעובדיה מאושרים על ידי המשטרה.

פורץ מנעולים בקריות
מנעולן רכב
פורץ מנעולים
החלפת צילינדר