האם מנעולן באשקלון מוסמך לפרוץ רכבים באשקלון? האם כל מנעולן באשקלון הנו בעל תעודת מנעולן מורשה? רגע לפני החלטתך האם לפרוץ את רכבך בכוחות עצמך או להזעיק בעל מקצוע כמנעולן רכב באשקלון, שאל את עצמך, האם כדאי לך לקחת הסיכון ולבצע את פעולת הפריצה בעצמך או שמא רצוי להמתין לבעל מקצוע המתמחה בפריצת רכבים? צוות המומחים שלנו מתמחה לא רק בפריצת רכבים, אלא גם בכל שירותי המנעולנות הקיימים, כמו כן אנו מתחייבים בפנייך כי נגיע אלייך בהקדם האפשרי ואף נעניק לך בסיום הטיפול תעודת אחריות החתומה על ידי מנעולן מורשה.

כיצד לפרוץ מנעולים?

כל מנעולן באשקלון אשר למד את מקצוע המנעולנות על בוריו באחת משיטות הלימוד המוכרות כיום בישראל והנו בעל הסמכות והכשרות נדרשות מסוגל ויכול לפרוץ כמעט את כל סוגי המנעולים הקיימים. המנעול הנו לב ליבו של מקצוע המנעולנות ובעלי מקצוע רבים הלומדים כיצד יש לפרוץ מנעולים, מתנסים במנעולים רבים ומגוונים החל במנעולי דלתות חוץ או פנים, דלתות עץ, דלתות פלדה, מנעול רב בריח, מנעול כספת ביתית, מנעול לנעילת רכב, מנעול רתק, מנעול פלדלת וסוגי מנעולים רבים ונוספים – באפשרותנו לפרוץ כל מנעול ביסודיות, בזריזות ובאמינות.

מה החשיבות שיש לתעודת מנעולן מורשה?

מעל 130 אלף תושבים ברחבי העיר אשקלון נהנים ממספר עשרות נותני שירות של מנעולנים בעלי תעודת מנעולן מורשה ומוסמך. החשיבות שיש לכל תעודת מנעולן באשקלון ולכל תעודת יושר משטרתית מהווה אסמכתא כי אכן מדובר בבעל מקצוע אמין ומקצועי הרשום באחת מעמותות ענף המנעולנות. חשוב לבדוק באיזו עמותה רשום המנעולן, כמו גם את תוקפן של התעודות השונות ומסמכים רלוונטיים נוספים. אדם ללא תעודת מנעולן מורשה נחשב כ"חאפר" אשר ברוב המקרים אינו בקיא בתחום וללא ניסיון פרקטי העשוי לגרום לך ולרכושך הפרטי נזק רב.

מנעולן באשקלון
פורץ מנעולים באשקלון

דלתות חסם – דגשים חשובים לדלתות כניסה

על פי חוק – תקנה 2.92 – נעילת הדלתות תהיה באחד האמצעים המפורטים להלן, או בכל אמצעי אחר שווה ערך להם מבחינת חוזקו, עמידותו ואמינותו, ובלבד שהראיה שהאמצעי האחר הוא אמנם שווה ערך כאמור – תהיה על מי שטוען כך – ויש מי ש:

אמצעי 1:

(א) מנעול תחתון חבוי לדלת סובבת, בנוי בהתאם לתקן ישראלי ת"י 101 וממוין לפי סעיף 103.1 לתקן הישראלי עם בריח המוזז על-ידי מנגנון גלילי כפול שמופעל באמצעות מפתח בצד החיצוני של דירת המגורים וידית בצד הפנימי של הדירה המתאים לתקן ישראלי ת"י 950 (להלן – מנגנון גלילי), ואולם אם קיים חלון או פתח במרחק הקטן ממטר אחד מהדלת, אין חובה להתקין ידית במנגנון הגלילי.

(ב) מנעול עליון עם בריח המוזז באמצעות מנגנון גלילי שיכלול את אלה: קופסת מנעול, בריח מנעול, לוחית מנעול, לוחית נגדית ופחית מגן, הכל כמפורט בתקן ישראלי ת"י 101, על החמרים והגימור שלהם, זולת מידותיהם שיהיו כמפורט בשרטוט מס' 1 שבנספח לתוספת זו;

אמצעי 2:

(א) מנעול ביטחון בעל 4 בריחים הננעלים בארבעה כיוונים ומופעלים על-ידי מנגנון גלילי ואולם אם קיים חלון או פתח במרחק הקטן ממטר אחד מהדלת, אין חובה להתקין ידית במנגנון גלילי.

(ב) עומס הכנעה לכל בריח במנגנון המנעול יהיה לפחות 200 ק"ג; הכנעת בריח אחד לא תגרום להכנעת שאר הבריחים.

(ג) הבריחים ייעשו מפלדה רכה, בקוטר 9 מ"מ לפחות; קצות הבריחים הנכנסים למלבן ולמפתן הדלת יהיו מעוגלים ואורכם הבולט מפאות הדלת יהיה לפחות 20 מ"מ לכל בריח.

(ד) במלבן דלת עשוי עץ, יותקנו במשקוף ובמזוזה של המלבן לוחיות נגדיות העשויות פלדה רכה בעובי 2 מ"מ לפחות ובאורך 200 מ"מ; הלוחיות הנגדיות יותקנו כך שיהיו שקועות בעץ המלבן, והברגים המחזקים יהיו שקועים ולא יבלטו מהשטח החיצוני של הלוחיות; כל לוחית תחוזק ב-3 ברגים לפחות; הברגים יהיו בקוטר 4 מ"מ ובאורך 25 מ"מ לפחות.

(ה) מלבן הדלת יחוזק לקיר על-ידי 6 פיני פלדה בקוטר של 10 מ"מ כל אחד; הפינים ייקבעו בשתי המזוזות – 3 בכל אחת.

נתקעתם מחוץ לרכב?

המנעולן המהיר מספק שירותי פריצת רכבים בהיענות מיידית עד 30 דקות מרגע הקריאה!!!
050-5794723

לחילוץ מהיר

למה לשבור את החלון אם אפשר לפרוץ את הדלת?

מעל 60% מסך הקריאות שמקבל כל מנעולן בישראל הן החלפת צילינדר במנעול צילינדר או החלפה והתקנת מנעולים עפ"י בקשתו של מזמין השירות. דלתות פלדה נפוצות מאוד כיום ברוב הבתים בישראל ונהוג לחשוב כי דלתות העשויות פלדה מגנות באופן הרמטי מפורצים פוטנציאליים, גם דלתות הננעלות באופן הרמטי לחלוטין ניתן לפרוץ. לפני כל פריצת דלתות והחלפת מנעולים, מנעולן באשקלון ואגב גם באשדוד יוודא מול מזמין השירות שהוא אכן בעל הנכס ויבקש לראות פרטים מזהים על מנת להמשיך בעבודתו באופן חוקי.

אם נקלעת למצב בו החלטת להזמין את שירותיו של פורץ רכבים מוסמך, אנו בטוחים כי אחד הדברים החשובים לך ביותר הוא שנהיה זמינים עבורך בכל רגע נתון ונגיע אלייך במהירות האפשרית. אנו מתחייבים בפנייך כי באפשרותנו להגיע אלייך עד 30 דקות מרגע יצירת הקשר עם נציג מטעמנו, ומנעולן רכב או פורץ רכבים מוסמך יגיע אלייך בזריזות במטרה לחלץ אותך מהסיטואציה אליה נקלעת. חשוב לשים לב להמלצות השונות של אנשי המקצוע בענף המנעולנות, ולוודא את אמינותן.

מנעולן באשקלון

מה ההבדל בין פורץ רכבים באשקלון לבין מנעולן רכב באשקלון?

בעקרון מדובר בנותן שירות זהה לחלוטין, בין אם מדובר בפורץ רכבים באשקלון ובין אם מדובר במנעולן רכב באשקלון, שניהם בעלי מקצוע מוסמכים כשההבדל בין השניים הנו ברמת הידע וברמת האפשרויות שיש למנעולן להציע למזמין השירות בעיר. כך למשל, פורץ רכבים הנו מתמחה בפריצת רכבים אך לרוב בקיאותו וניסיונו בשכפול מפתחות, לדוגמה, עשוי להיות מינימלי ביחס למנעולן לרכב אשר ביכולתו להעניק את כל שירותי מנעולנות הרכב.

המנעולן המהיר – מנעולן באשקלון

גם אם הכל נראה לך אבוד ותחושת חוסר האונים מציפה אותך – אל ייאוש. צוות המומחים שלנו יחלץ אותך מרגעי המצוקה אליהם נקלעת בעזרת פורץ מנעולים באשקלון שיגיע תוך זמן קצר ויבצע את העבודה בצורה המקצועית והאמינה ביותר. אם ברצונך בשירותי מנעולנות מתקדמים באשקלון, באפשרותך ליצור עמנו קשר עוד היום וליהנות משירותים הכוללים בין השאר – פריצת רכבים, דלתות, כספות, החלפת צילינדרים, החלפה והתקנת מנעולים בבתים ושירותי מנעולנות נוספים. נציג מטעמנו ממתין לך במספר 050-5794723 וישמח להעניק לך את שירותיו של מנעולן באשקלון!