מנעולן בקריות


האם יש הבדל בין מנעולן בקריות לפורץ מנעולים בקריות? מה כוללים שירותיו של מנעולן בקריות? כיום ניתן למצוא בין העוסקים במנעולנות שירותים רבים ומגוונים הכוללים בין השאר ידע רחב ופרקטיקה נדרשת לביצוע פעולות מורכבות ועדינות החל בפריצת מנעול טביעת אצבע ועד למנעולן פורץ רכבים בקריות. בניגוד לפורץ מנעולים המקבל את תעודת לימודיו לאחר הכשרה של מספר שבועות, מנעולן מסיים את לימודיו לאחר מספר חודשים ובכך צובר לעצמו ידע רחב יותר במתן פתרונות ושירותי מנעולנות, כך למשלי מנעולן מקצועי יידע להרכיב עבורך דלתות רגילות ודלתות בעלות מנגנון חשמלי. כמו כן, המנעולן עוסק בשכפול ובייצור מפתחות, התאמת מפתח לסוויץ' ועוד

חייגו עכשיו 054-4380005 ומנעולן בקריות יגיע מייד!!!

מנעולן בקריות

מנעולן בקריות הזמין לרשותך 24/7

זה עשוי להתרחש בכל יום מבלי שנשים לב, ואף עשוי לקרות לכל אחד ואחת מאתנו. אם זה עדיין לא קרה לך, סביר להניח שזה קרה למישהו ממשפחתך, חברייך או לשכן בדלת ממול. לא מדובר בסוף העולם, אך התחושה היא בהחלט כזאת. מפתח שנשבר במנעול, מפתח המסתובב במקום, תופעת ה-"שכחת את המפתח של הרכב… ברכב", או ה – "המפתח של הבית נשבר בתוך חור המנעול", ותופעות נוספות שרק מנעולן בקריות יוכל לפתור עבורך במהירות ובמקצועיות.

זקוקים למנעולן בחיפה או בקריות ?
המנעולן המהיר לרשותכם 24/7 בחיפה והסביבה

האם מנעולן בקריות הוא פורץ כספות מוסמך?

ככל הנראה קיימת סיבה טובה לכך מדוע אנשים בוחרים לעשות שימוש חוזר בכספות. הכספות נועדו לשמור ולהגן על פריטים יקרי ערך עבורנו, כגון: תכשיטים, כסף מזומן, מסמכים שונים, זהב, יהלומים ועוד. סוגי הכספות מגיעים בגדלים שונים, חלקם כוללים מפתח ומנעול דיגיטלי, חלקם ללא מנעול דיגיטלי, עם מפתח מאסטר הניתן לשינוי או לא ניתן לשינוי וסוגים רבים נוספים של כספות. כל מנעולן בקריות מחויב להיות ברשימת ארגון המנעולנים בישראל ובעל אישור עיסוק בתחום המנעולנות מהמשטרה.


מנעולן
מנעולן בקריות 24-7

מנעולן בקריות – פורץ רכבים

הקריות ידועות כגוש יישובים השוכן בעמק זבולון, כל קריה מכילה בין 30 ל-50 אלף תושבים, למעט קריית חיים וקריית שמואל אשר מהוות יחדיו כ-30 אלף תושבים. לכן אין זה מפתיע כי עיקר עיסוקו של מנעולן בקריות בא לידי ביטוי בשירותי פריצה לרכבים ושירותי פריצה לדלתות. כשאדם במצוקה ואין באפשרותו להיכנס או לצאת מדלת ביתו או רכבו הדבר עשוי לגרום לפאניקה של ממש וחשוב להבין כי יש לך את האפשרות לחילוץ תוך מספר דקות.

פורץ דלתות


שעת לילה מאוחרת, חזרת מבילוי לילי או משעות עומס בעבודה, ורגע לפני כניסתך אל ביתך, המפתחות נעלמו. הנטייה שלנו לשכוח ולאבד דברים שונה מאדם לאדם אך בהחלט קיימת. מנעולן בקריות לומד את כל יסודות הרכבת ובניית המנעול, כמו גם הרכבת דלתות בעלות מנגנון חשמלי והרכבת דלתות רגילות. על מנעולן בקריות להכיר היטב את סוגי הדלתות והמנעולים השונים ולדעת כיצד יש לתפעל ולעשות שימוש בכלים העומדים לרשותו.

מנעולן בקריות

סוגי מנעולים


אחד הנושאים המרתקים בתחום המנעולנות הוא כמובן סוגי המנעולים השונים. בין אם מנעול צילינדר מאובטח ובין אם מנעול ביומטרי מתקדם, עולם המנעולים מתחדש ומתעדכן כל הזמן. צוות המומחים שלנו עוקב אחר כל החידושים והטכנולוגיות הקיימות בפיתוח מנעולים. המנעולנים שלנו בחיפה ובקריות מכירים מקרוב את רכיביו ותפעולו של מנעול מגנטי, כמו גם של מנעול טביעת אצבע. ההמצאות בתחום המנעולים בכספות מגביר תאוצה וכך גם בתחום המנעולים לדלתות. לכן, חשוב להקפיד על בחירת איש מקצועו מנוסה ואמין המבין היטב בסוגי המנעולים השונים מבלי להתפשר על מהירות ורמת השירות.

מנעולן בקריות
מנעולן בקריות
פורץ מנעולים בקריות
מנעולן בקריות 24/7
פורץ מנעולים בקריות 24/7
פריצת מנעולים

"…תודה רבה למוטי על שירות נהדר, נשמע הזוי אבל התקשרתי למנעולן המהיר ו10 דקות אחרי זה מוטי כבר היה בכניסה לבית שלי ופתח לי את הדלת בלי נזק למנעול…"

תודה רבה למוטי

לבחור מנעולן בקריות באופן הבטוח והנכון


עד לפני מספר שנים ענף המנעולנים בארץ היה פרוץ למדי ולא מעט מתחזים מצאו עצמם מציעים שירותי מנעולנות ללא ידע ואף גרמו במקרים רבים נזק רב מאשר תועלת. אם ברצונך להזמין שירותי מנעולנות מקצועיים וזריזים במיוחד הכוללים את כל שירותי המנעולנות באשר הם, באפשרותנו להציע לך את אנשי המקצוע בעלי הוותק הרב ביותר וידע שופע בתחום. חשוב להזכיר כי רק מנעולן שקיבל אישור משטרתי המופיע ברשימת ארגון המנעולנים בישראל רשאי לעסוק בתחום.

להימנע מטעויות


כאשר קורה לך דבר בלתי צפוי העשוי לעכב אותך מביצוע שאר תכניות היום שלך, מתעורר בך הדחף והרצון להיפטר מהגורם המעכב בדחיפות המרבית. זה יכול להיות הדרכון בכספת שהחליטה שאין בכוונתה להיפתח בפנייך, וזה יכול להיות מפתח הבית שלך שהחליט לטייל להנאתו מבלי להותיר אחריו עקבות. רגע לפני ההחלטה הגורלית ולפעול בכוחות עצמך, חשוב לדעת כי הסיכון בביצוע פעולות שאינך בטוח בהם עשוי להסב לך יותר נזק. כשמדובר בשירותי מנעולנות רצוי לפנות לבעל מקצוע מוסמך ומנוסה.

מנעולן בקריות – זמני קריאה קצרים במיוחד


לאחר שאמדנו את כמות התושבים בקריות ולמדנו כי קיים צורך מהותי במתן פתרונות מקצועיים ומתקדמים בתחום המנעולנות, חרטנו על דגלנו לא רק מתן שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם מענה מהיר במיוחד המבטיח לך שירותי מנעולנות עד 30 דקות. באפשרותנו להציע לך שירותי מנעולנות בפריסה ארצית ובכך מתחייבים בפנייך במינימום זמן הגעה. בין מגוון שרותינו ניתן למצוא: פריצת רכבים, פריצת דלתות בבתים, החלפת צילינדרים, התקנת מנעולים בבתים, פריצת והתקנת כספות ועוד.


המנעולן המהיר – מי אנחנו

אנחנו הראשונים שנגיע אלייך אם חלילה מצאת את עצמך מחוץ לביתך ואין באפשרותך להיכנס פנימה. כמו כן, נשמח להעניק ממגוון שירותי המנעולנות שברשותנו הכוללים בין השאר, פורץ מנעולים בקריות, פורץ דלתות בקריות, מנעולן רכב בקריות, פורץ כספות התקנת מנעולים בבתים או במשרדים ועוד וגם כמובן בכל שאר האזור כמו מנעולן בחיפה וכו'. צוות המומחים שלנו מחזיק בכל האישורים הנדרשים והרלוונטיים, והנו בעל סמכות לביצוע כל שירותי המנעולנות באשר הם. חייג עכשיו והצטרף עוד היום אל מעגל לקוחותינו המרוצים. מנעולן בקריות זה המנעולן המהיר – מקצועיות גבוהה שאינה מתפשרת על מהירות ורמת השירות!

חייגו עכשיו 054-4380005 ומנעולן בקריות יגיע מייד!!!