מנעולן


מה עושים כאשר נתקעים מחוץ לבית או לרכב? מדוע מומלץ להזמין מנעולן? איך בוחרים מנעולן? אילו שירותים מספקים מנעולנים? באילו דרכים פורץ מנעולים יכול לסייע לכם? ומדוע מומלץ לבחור באיש מקצוע הפועל בסביבת המגורים שלכם? מוכנים? אנחנו יוצאים להרפתקה למציאת המנעולן המושלם!

מנעולן, כשמו כן הוא מתמחה במנעולים, או נכון יותר לומר בייצור ובפריצה שלהם. למעשה מדובר במקצוע עתיק יומין אשר עם גם בחלוף השנים עדיין נחשב לשימושי מתמיד. מנעולן מקצועי יודע איך פורצים מנעול גם אם מדובר במנעול המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת והוא יכול לספק לכם עוד שלל שירותים בתחום אשר יעצימו את מידת האבטחה שלכם. מלבד היותו פורץ מנעולים מנעולן גם פורץ דלתות ופורץ רכבים והוא יעשה זאת עבורכם במומחיות רבה, במינימום נזק ובמהירות מקסימלית. יחד עם זאת מכיוון שמדובר בפורץ, תרתי משמע אשר יודע איך לפרוץ מנעול מטבע הדברים, חשוב לוודא כי בוחרים במנעולן מקצועי ולו כל האישורים והרישיונות הנדרשים כדי לעסוק בתחום.

חייגו עכשיו 050-5794723 ונגיע מיד!!!
מנעולן

כיצד בוחרים מנעולן?

יהיו שיגידו שאין זה משנה אם אתם מחפשים מנעולן בתל אביב או מנעולן בחיפה, היות והפרמטרים עליהם יש להתבסס בעת הבחירה יהיו זהים בשני המקרים. אולם ישנו פרמטר אחד חשוב לאין שיעור כאשר מזמינים פורץ מנעולים והוא מידת הזמינות שלו. על המנעולן לספק שירותים זמינים ובמיוחד ולהגיב לקריאה שלכם כמה שיותר מהר. כך אתם תזכו לקבל את המענה האולטימטיבי לבעיה שלכם ולחזור כמה שיותר מהר לשגרת החיים. ערכים נוספים עליהם מומלץ שלא להתפשר כאשר מחפשים פורץ דלתות או מנעולן רכב הם: אמינות, מקצועיות, ניסיון, וותק ואם אפשר: גם המלצות של לקוחות מרוצים.

שירותי מנעולנות

  • זמינות מיידית 24/7
  • מקצוענים עם תעודות
  • מחירים הוגנים

נתקעתי מחוץ לבית או לרכב – מה עלי לעשות?

אין ספק שאין זה נעים להיתקע מחוץ לבית או לרכב, מכל סיבה שהיא ובעיקר אם אתם ממהרים או מותשים לאחר יום עבודה מעייף במיוחד. יחד עם זאת כאשר זה קורה עליכם לדעת מה לעשות ולו רק כדי לשמור על קור רוח ולפעול נכונה. האינסטינקט הראשוני של רוב האנשים הוא לנסות לפתור את המצב בכוחות עצמם או להיעזר בעוברים והשבים אותם פוגשים באקראי, יכול להיות שבמקרים פשוטים אסטרטגיה זו תעבוד, אולם ישנם מקרים בהם נדרשים ידע מקצועי ומומחיות של מנעולן. יותר מכך מנעולן מקצועי מחזיק כלים וציוד אשר מאפשרים לו לפעול ביתר קלות, לפתור את הבעיה במהירות וכל זאת מבלי לגרום לנזקים. לכן אם נתקלתם בסיטואציה דומה עליכם ללא ספק להתקשר למנעולן אשר יכול להגיע אליכם במהירות המרבית.


פורץ דלתות
מנעולן מורשה

מנעולן יכול לסייע בדרכים רבות

אז נכון. מנעולן יודע איך פורצים מנעול, הן של רכב, הן של דלת הבית והן של כספות. אולם בעולם המודרני בו לקדמה יש פנים רבות, זו טעות לחשוב שאלו הם הדברים היחידים שמנעולן יודע לעשות. אומנם המקצוע של פורץ מנעולים נחשב לעתיק ביותר ואין ספק שהוא קדם לעולם המחשב, אך על מנעולנים אשר רוצים לתת מענה למגוון רחב של בעיות ביטחון מוטל ללמוד ולהתקדם בתחום ולהכיר סוגים שונים של מנעולים שקיימים כיום, לרבות אלו הדיגיטליים והממוחשבים. כיום מנעולן מקצועי יכול להיות מסוגל לספק שירותים רבים ונרחבים והמומחיות שלו גם היא רחבה במיוחד לעומת העבר. זאת לצד ביצוע אותם השירותים של פריצת מנעולים אשר קיימים כבר עשרות אם לא מאות שנים.

שירותי ייעוץ ואבטחה


בין אם אתם זקוקים למנעולן בתל אביב ובין אם בחיפה, עליכם למצוא מנעולן אשר יוכל לספק לכם גם שירותי ייעוץ ואבטחה. ומדוע? ישנן סיבות רבות עבורן קוראים לפורץ מנעולים או מנעולן רכב החל בדלת שנפרצה ועד למפתח שאבד או נשכח ועדיין לא נמצא. כאמור אין ספק כי מדובר בפרצה באבטחה, ומלבד פתרון נקודתי של הבעיה, עליכם גם לקבל ייעוץ מקצועי כדי לדעת כיצד לשפר את מערך האבטחה שלכם ואיך למנוע מקרים בלתי נעימים בעליל. מנעולן מקצועי יידע להתאים עבורכם את הפתרונות הנכונים תוך שעושה שימוש בידע ובניסיון המקצועי אותו רכש עם השנים ומוודא כי תוכלו ליהנות מהפתרונות האולטימטיביים והנכונים ביותר עבורכם.

פורץ כספות

מציאת פורץ מנעולים הקרוב לאזור המגורים


כאשר נתקעים ללא מפתח, אחת הפעולות אותן יש לבצע במהרה היא להתקשר למנעולן. למעשה כאשר מדובר במקרה חירום, באפשרותכם אף להתקשר בכל שעה סביב היממה, כאשר מנעולן המספק שירותי 24/7 יהיה זמין ומוכן להגיע אליכם במהירות האפשרית. אולם מלבד זמינות של המנעולן עליכם לוודא כי הוא מציע שירות ממוקד לאזור בו אתם גרים, כך למשל אם אתם מתגוררים בתל אביב מוטב כי תזמינו מנעולן בתל אביב ואם בחיפה, מומלץ כי יהיה זה מנעולן בחיפה. רק מנעולן מקומי יוכל להגיע אליכם במהירות שיא היות והוא מכיר את האזור היטב וכבר נמצא בסביבה.

חייגו עכשיו 050-5794723 ונגיע מיד!!!
מנעולן 24-7
פורץ מנעולים
החלפת צילינדר
פורץ רכבים

שירותיו של מנעולן חשובים לתחושת הביטחון שלכם!


כאשר מדובר בביטחון של הרכוש שלכם, מפתחות נמצאים במרכז העניינים. למעשה כולנו זקוקים למפתחות רבים במהלך שגרת החיים ביניהם: מפתחות של הבית, מפתחות של הרכב, לעיתים מפתחות של מקום העבודה, מפתחות של הכספת, של המחסן או של דלת הכניסה לתוך הבניין וכיוצא בכך. כאשר מפתח אחד הולך לאיבוד, נשכח, נתקע בחור המנעול או חלילה כאשר מנעול נפרץ, הדבר יכול להוביל לעוגמת נפש וגם לא פעם לפגיעה ממשית בתחושת הביטחון שלנו. לכן שירותיו של מנעולן מקצועי ובעל התמחות בתחום הנם הכרחיים ובכוחם לסייע לכם לפתור את הבעיה ובמקביל – לחוש ביטחון שוב.


אישור מטעם משטרת ישראל לעסוק בתחום


עבודה כמו פורץ מנעולים או כספות צריכה להיות מבוססת על ערך אחד ועליון והוא אמינות. מלבד מקצוענות וניסיון בעבודה עם כלים ומנעולים שונים ומלבד הידע הבסיסי של איך לפרוץ מנעול, על אדם המתמחה בפריצת דלתות להיות כמה שיותר אמין. לכן חשוב לוודא בזמן אמת כי מדובר במנעולן אשר יש לו אישור לעסוק בתחום מטעם משטרת ישאל וכי הוא בעל ההסמכה המתאימה והנדרשת לפריצת מנעולים. מובן שבמקרה חירום אתם עשויים להתפשר או לא לבדוק את כל הפרטים האמורים, לכן מומלץ שיהיה לכם שם, טלפון או כרטיס ביקור של מנעולן מקצועי בכל עת אליו תוכלו להתקשר כשאתם בצרה, ואל תחשבו "לי זה לא יקרה", תתפלאו, זה יכול לקרות לכל אחד.


המנעול המהיר – שירותי מנעולנות בסטנדרטים לא מתפשרים


צוות המנעולנים המקצועי של המנעולן המהיר מספק שירותים בפריסה ארצית, תוך שמתמחה בפריצת רכבים, פריצת דלתות בבתים, החלפת צילינדרים, התקנת מנעולים בבתים, פריצת והתקנת כספות ועוד. היות ולנו היכרות רבה עם התחום אנו מודעים לחשיבות של אמינות, מקצועיות וניסיון ואלו הם ערכים עליהם אנו לא מתפשרים. החברה מעסיקה מנעולים בעלי ניסיון עשיר אשר נבחרים בקפידה. כל אחד מהמנעולנים שלנו, ללא יוצא מן הכלל הנו מקצועי, מקצוען, אדיב ואמין ובעל הרשאה לעסוק בתחום ממשטרת ישראל.אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למספר לא מבוטל של לקוחות המרוצים משירותי המנעולנות שאנו מספקים.

בין אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן רכב ובין אם למנעולן אשר יפרוץ עבורכם את דלת הבית ויספק ייעוץ והכוונה בתחום, אנו הכתובת שלכם. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

חייגו עכשיו 050-5794723 ונגיע מיד!!!