מנעולן 24/7 לשירותכם


מה כוללים השירותים של המנעולן? באלו שעות אפשר לקרוא למנעולן? כיצד אפשר לדעת כי המנעולן אכן מקצועי ומאושר לעבודה על ידי המשטרה?

שירותיו של מנעולן 24/7 מיועדים לכל מקרה שבו אי אפשר לפתוח נעילה. המנגנון יכול להיות בבית, ברכב ובכספת כשבעל מקצוע שעבר הכשרה יוכל לבצע את הפתיחה. המטרה של המנעולן ושלך היא לדאוג לפתרון הבעיה בלי לפגוע במנגנון עצמו, מה שאומר שגם לאחר שהוא ילך אפשר יהיה להמשיך בשגרת החיים ולהשתמש בדלת או המנעול באותה צורה.

חייגו עכשיו 050-5794723 ונגיע מיד
מנעולן 24/7

השעות המתאימות לקריאת מנעולן 24/7

מנעולן 24/7 נותן שירות לאורך כל ימות השנה ובכל שעה. מנעול תקוע ומפתח שנשכח יכולים להעמיד אותך בכל שעה ויום מול מצב לא נעים וכאן בדיוק עבודתו של בעל המקצוע. הסיטואציות שייתכן שיהיו לפנייך יכולות להיות:

המנעולן המהיר

  • זמינות מיידית!!!
  • מקצוענים עם תעודות
  • מחירים הוגנים

מפתח שנעלם

ייתכן שזה עתה חזרת מבילוי או ביקור במקום מרוחק ובעת העמידה מול דלת הכניסה לבית גילית שהמפתח לא עלייך. ייתכן שיש לך מפתח בתוך הבית, אך הצורך המידי הוא להיכנס פנימה. בכל שעה, פורץ מנעולים יוכל לעמוד לרשותך תוך דאגה לכך שלאחר הכניסה ניתן יהיה להשתמש במפתח שנמצא בפנים ללא בעיה.


פורץ מנעולים בקריות
פורץ כספות

כספת שלא נפתחת

פורץ כספות יוכל לסייע לך במקרה שהכספת שלך לא מגיבה. אין זה משנה אם יש לך כספת עם מפתח או אם מדובר בכספת דיגיטלית. אם יש לך צורך בפתרון מהיר, עלייך לחפש אחר מנעולן שיוכל להגיע תוך חצי שעה מרגע הקריאה.

משרד נעול


אחת החוויות שיכולות להיות לא נעימות היא הגילוי כי המשרד לא נפתח. במיוחד כאשר ישנה שעת קבלת קהל, חשוב לפתור את הבעיה – ובמהירות האפשרית. לעתים, המפתח לא מצליח לפתוח את הדלת ולעתים הוא אפילו נשבר בפנים. במקרה זה יש להזמין מנעולן למשרד שיוכל להגיע במהירות.


מפתח שלא פותח את האופנוע


פורץ אופנועים יוכל לתת לך מענה אם מסיבות כלשהן יש לך צורך לעלות על האופנוע ולהניע. ייתכן שהבעיה היא במנעול וייתכן שבאופנוע. מנעולן 24/7 יוכל לבחון את הבעיה ולמצוא במהירות את הפתרון המתאים ביותר עבורה.


חייגו עכשיו 050-5794723 ונגיע מיד

עלייך לוודא כי המנעולן מאושר על ידי המשטרה


מעבר לכך שבוודאי חשוב לך למצוא מנעולן בעל הכשרה, בוודאי חשוב לך גם לדעת כי המנעולן אינו בעל עבר מעורר ספקות וכי יש לו אישור לעבוד גם מטעם המשטרה. הדרך הטובה ביותר לוודא זאת היא לבקש מאיש המקצוע שמגיע אלייך לראות את תעודת המקצוע שלו ולבקש לראות שיש לו אישור מהמשטרה.מנעולן 24/7 מתעסק בדברים החשובים לך. הוא יכול לפרוץ את דלת הכניסה לבית, הרכב והכספת ומאחורי כל דלתות אלו יש בוודאי דברים שחשובים לך. לכן, אין להתפשר ואין לוותר על בדיקה מקדימה שלו. הזמנת דרך חברת המנעולן המהיר תקל עלייך ותבטיח הגעה רק של בעל מקצוע העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

פריצת מנעולים

מנעולן המכיר את סוגי המנעולים השונים, גם ברכב


מנעולן רכב הוא בעל מקצוע אשר למד כיצד לפרוץ סוגים שונים של מנגנונים. פעמים רבות הוא יכיר את סוג הרכב והנעילה שלו ועם זאת ייתכן מצב שבו הוא יתקל לראשונה במנעול חדש, אך זו אינה בעיה, כיוון שלמד את העקרונות של הנעילה והוא יודע כיצד לבצע פריצה של כל רכב ומנעול.הלימודים מאפשרים למנעולן להתמודד מול סוגים רבים של מנעולים ובהם: מנעולי רכב, אופנוע, משרדים, דלתות בית מוגנות וכספות. מכאן אפשר להבין כי חשוב מאד למצוא בעל מקצוע שעבר הכשרה ולא להתפשר על פורץ דלתות שאינו מכיר את עקרונות המקצוע.

האם לחסוך זמן וכסף ולבצע את העבודה לבד?

במיוחד אם מדובר בשעת לילה מאוחרת, יכול להיות שהמחשבה לנסות לבצע את הפריצה לבד, תעלה במחשבתך, אך זה לא מומלץ. פריצה שאינה אחראית וללא ידע יכולה לפגוע במנגנון ובסביבתו ולגרום יותר נזק מתועלת.

המנעולן המהיר לרשותכם 24/7

מנעולן בקריות
פורץ דלתות
Placeholder
מנעולן רכב

המפתח שלך אבד? נשבר בתוך המנעול? הצילינדר דורש החלפה דחופה או שיש לך צורך בפריצת דלתות? זה הזמן למצוא מנעולן 24/7 שיגיע במהירות האפשרית. חברת המנעולן המהיר עומדת לרשותך בכל יום בשבוע ובכל שעה ותדאג לענות לקריאתך תוך 30 דקות מרגע קבלת הפניה. במקרה של מנעול תקוע ומפתח שאבד, זה הזמן להתקשר.

חייגו עכשיו 050-5794723 ונגיע מיד