החלפת מנעולים

החלפת מנעולים

צריכים להחליף מנעול?

התקשרו עכשיו ל 050-5794723

צרו קשר

החלפת מנעולים

מה הדרך המשתלמת ביותר לביצוע החלפת מנעולים בבית מגורים? האם החלפת מנעולים בדלתות פנים כולל אחריות? בין אם מדובר במעבר דירה או כניסה למשרד חדש, ובכוונתך להחליף את המנעולים השונים בבית מגורייך או במשרדך – צוות המומחים שלנו מתמחה במתן שירותי מנעולנות הכוללים בין השאר, החלפת מנעולים בצורה מקצועית ומשתלמת במיוחד. ביכולתנו להציע לך מגוון רחב של סוגי מנעולים שונים בעלי סוגי נעילה מתקדמים המותאמים עפ"י צרכייך ודרישתך. כל השירותים שאנו מעניקים כוללים אחריות בהתאם לאופי ביצוע הפעולות של צוות המומחים שלנו.

מתי כדאי להחליף מנעולים?

ככל שיש צורך במנעול חזק ומקצועי יותר, כך קיימת הדרישה לביצוע החלפת מנעולים למנעולים משוכללים יותר בצורה נכונה ומקצועית. קיימים מקרים רבים בהם יש צורך בשירותיו של מנעולן מנוסה הנזעק לשם ביצוע החלפת מנעולים, בין המקרים השכיחים אנו נתקלים לעתים קרובות בהחלפת מנעול רב בריח של דלת כניסה בבית-מגורים, תיקון או החלפת מנעול מגנטי במידת הצורך, החלפת מנעול רתק לשער כניסה חיצוני במפעל, התקנה והחלפת מנעול טביעת אצבע, התקנה והחלפת מנעול ביומטרי ועוד.

  • החלפת מנעולים
  • החלפת מנעולים

החלפת מנעולים – דגשים

מה עלייך לבדוק טרם החלפת מנעולים? בין אם מדובר במנעול כספת מתקדם, ובין אם מדובר במנעול רב בריח הנפוץ כמעט בכל בית בישראל, חשוב לוודא כי המנעולן אותו הזמנת לבית מגורייך או אל משרדך, יישא עמו תעודת מנעולן מורשה ותעודת יושר ממשטרת ישראל. חשוב להבין מה ניסיונו של המנעולן, כמו גם את הידע שברשותו על מנת להבטיח לך כי יש באפשרותו להציע לך את סוגי המנעולים השונים, כמו גם הענקת הסבר אודות אופן השימוש של כל מנעול ומנעול.

החלפת מנעולים – כיצד להימנע מטעויות?

בעת הזמנת שירותיו של איש מקצוע מנוסה כמנעולן, באפשרותך להימנע מטעויות ולשאול במידת הצורך אודות רכיבי המנעול השונים על מנת לוודא את תקינותן. עלייך לוודא את כמות שכפול המפתחות ואת התאמתן למנעול, כמו כן יש לוודא כי אכן מדובר במנעול חדש ולא ישן, במידה וקיימים תקנים למנעול – לוודא את סוג התקן הנדרש. באפשרותך לדרוש תעודת מנעולן בתוקף ורצוי גם לראות תעודת יושר מהמשטרה. על מנת להבטיח לעצמך את השקט הנחוץ לך, מומלץ לבקש הסבר אודות מתן האחריות בגין ביצוע החלפת המנעולים.

החלפת מנעולים

כמה עולה לי להחליף מנעול?

כדי לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד, באפשרותך ליצור עמנו קשר כעת דרך אתר הבית או באמצעות מספר הטלפון המופיע באתר, ובהתאם לצרכייך ותקציבך נוכל להמליץ ולהציע לך מנעול מתקדם, כמו גם לבצע עבורך התקנה והחלפת המנעול במידת הצורך. קיימים קריטריונים רבים המשפיעים על עלות החלפת מנעולים, בין הקריטריונים יש לשים דגש על סוג המנעול וייעודו. האם מדובר במנעול לדלת פנימית במבנה המשרד? האם מדובר במנעול לכספת ביתית? האם מדובר במנעול עבור שער חיצוני בכניסה למפעל? מה סוג המנעול? ממה מורכב מנגנון הנעילה? וקריטריונים רבים נוספים.

החלפת מנעול צילינדר – טיפים חשובים

נהוג להתייחס אל צמד המילים, "מנעול צילינדר" כאל שם כולל לסוגי מנעולים שונים המכילים מנגנון נעילה הפועל עפ"י עקרון זהה. מנעול צילינדר הנו מנעול נפוץ מאוד בישראל הכולל בין השאר מנעולי תלייה, מנעולי רב בריח, מנעולי דלתות וסוגי מנעולים נוספים. בעת החלפת מנעול צילינדר רצוי לוודא כי הצילינדר תואם את סוג המנעול. כדאי לבדוק האם יש צורך בנעילה ללא מפתח כך שהמנעול יהיה ניתן לנעילה פנימית ללא שימוש במפתח חיצוני. חשוב לשים לב לשכפול המפתח ולטכניקת השכפול על מנת לחסוך בעלויות נוספות.

האם פריצת מנעולים ניתנת לביצוע על כל מנעול?

במרוצת השנים למדנו כי כל אדם המחזיק ברשותו מנעול מסוג זה או אחר העושה עמו שימוש תדיר, יצטרך בשלב זה או אחר שירותי מנעולנות הכוללים בין השאר, פריצה והחלפת מנעולים. זה יכול לקרות בחניון של הקניון כשדלתות הרכב אינן נפתחות או בשעת לילה מאוחרת לאחר חזרתך מבילוי עם החברים ומפתח של דלת הכניסה לביתך נשבר במנעול. על מנת להקדים תרופה למכה ולהיות מוכן עבור כל אותם תרחישים לא צפויים – באפשרותך להצטרף אלינו עוד היום וליהנות משירותי מנעולנות מקצועיים במיוחד.

החלפת צילינדר

האם לקרוא למנעולן או לעשות זאת באופן עצמאי?

אין זה מפתיע כל אותם הסיפורים אודות אנשים הנוטים להסיק כי יש ביכולתם לפרוץ מנעולים, להחליף מנעול ולהתקינו מחדש. גם המנעול הפשוט ביותר דורש ידע וניסיון טרם החלפתו או פריצתו. על מנת לא לגרום לנזקים מיותרים במנעול שלך ובמנגנון הנעילה – רצוי ליצור קשר עם המנעולן המהיר אשר יוכל להבטיח לך שירות יעיל, מקצועי ומנוסה. אנו נמצאים בפריסה ארצית וביכולתנו גם להבטיח כי נגיע אלייך בזריזות ונפתור כל תקלה הדורשת את סיועו של מנעולן מקצועי.

מנעול כספת עליון רב בריח

יש לא מעט מקרים בהם אין מנוס מלבצע החלפת מנעולים. מקרה בו יש חובה להחליף את המנעול ניתן למצוא כשאנו נתקלים בכספת בעלת מנעול כספת עליון רב בריחי. כאשר אנו מבחינים כי מנעול כספת עליון הנו תקול – לא ניתן לתקנו. רוב המנעולים הללו בעלי תעודת אחריות של שנה הניתנת לך ישירות מהיצרן. כמו כן, במידה ומפתח המנעול אבד – יש המלצה ברורה בנוגע להחלפת המנעול אף על פי הקושי הקיים בשכפול המפתח.

המנעולן המהיר – שירות מהיר מקצועי ואדיב

אם חיפשת מידע בנוגע לאיך לפרוץ מנעול, ורגע לפני ההחלטה בשאלה האם לפרוץ את המנעול בכוחות עצמך ולבצע החלפת מנעול עצמאית נשמח להציע לך את מיטב שירותי המנעולנות מטובי המומחים בענף. אין זה משנה אם מדובר במנעול מגנטי, מנעול טביעת אצבע, מנעול כספת, מנעול רב בריח, מנעול רתק, מנעול ביומטרי או מנעול מכל סוג אחר, ברשותנו ידע שופע וניסיון רב שנים, כמו כן ניתן למצוא בין שירותינו – פריצת דלתות בתים, פריצת רכבים, פריצת/התקנת/החלפת סוגי מנעולים שונים, פריצה והתקנת כספות ועוד.

החלפת מנעולים היא עסק למקצוענים בלבד – חייגו עכשיו למספר טלפון  050-5794723 וקבלו מאתנו הצעה אטרקטיבית במיוחד!