פורץ דלתות

פריצת דלתות

פורץ דלתות


האם כל פורץ דלתות מוסמך לפרוץ את סוגי הדלתות השונים? מה כוללים שירותיו של פורץ דלתות מקצועי? המצבים הלא נעימים הללו עשויים להתרחש דווקא ברגעים הכי לא צפויים בחייך, לפעמים זה ביש מזל, ולפעמים מדובר פשוט בבלאי של מנעול הדלת. על מנת שבעל מקצוע יוכל להציג את עצמו כפורץ דלתות מוסמך, עליו ללמוד את מקצוע המנעולנות ולהיות בעל תעודת מנעולן מורשה הנושא עמו תעודת יושר מהמשטרה. שירותיו השונים של כל פורץ דלתות מוסמך כוללים פריצת דלתות מסוגים שונים, כמו גם פריצה והתקנת סוגי מנעולים מגוונים.

פורץ דלתות

איך בוחרים פורץ דלתות מקצועי?

ממשלת ישראל אינה מתערבת בתחום המנעולנות כפי שהיא עושה בתחום הנדל"ן, בתחום החקירות, בתחום ההדברה ובתחומים אחרים. במילים אחרות, כל אדם המעוניין לעסוק ולהעניק שירותי מנעולנות יכול ורשאי לעשות זאת במגוון דרכים ואפשרויות. הדרך הטובה ביותר לבחור פורץ דלתות מקצועי היא לוודא מספר קריטריונים הכרחיים, כגון: האם פורץ דלתות הנו מוסמך ובעל כל המסמכים הרלוונטיים, האם יש תעודת אחריות שפורץ הדלתות מעניק, האם יש המלצות אמינות, האם נותן השירות נושא עמו תעודת יושר משטרתית, האם הוא רשום בעמותת מנעולנים כלשהי וקריטריונים רבים נוספים.

האם אפשר לפרוץ את כל סוגי הדלתות?

בין אם מדובר בפריצת דלתות רכב בנעילת וואקום, ובין אם מדובר בדלתות פלדה או דלתות פנים מעוצבות, כגון: דלתות חמדיה, דלתות פנדור ודלתות מסוגים נוספים, צוות המומחים שלנו מתמחה בפריצת כל סוגי הדלתות, כמו גם בפריצת כל סוגי המנעולים. הידע שיש ברשותנו והניסיון הרב שצברנו במרוצת השנים מעיד על שביעות רצון כלל לקוחותינו. אם ברצונך לפרוץ דלת בצורה המקצועית והמהירה ביותר – צוות המומחים שלנו ישמח להעניק לך את שירותי המנעולנות השונים בזריזות ובאמינות.


Placeholder
Placeholder

איך פורצים דלת?

כיום יש לא מעט שיטות וטכניקות לביצוע פריצת דלתות, תלוי בסוג הדלת ובמנגנון הנעילה של הדלת. אם ברצונך לדעת איך לפרוץ דלת בצורה הנכונה מבלי לגרום לנזקים מיותרים, כדאי לדעת שזו מומחיות. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בכל רגע נתון ופורץ דלתות מקצועי יגיע עד אלייך ויעשה זאת באופן חוקי, מקצועי, מהיר ואמין. בין אם מדובר בדלתות ברזל או דלתות עץ, ובין אם מדובר בדלתות כספת ביתית או כספות תעשיתיות, המנעולן המהיר מתמחה בפריצת כל סוגי הדלתות.

חייגו עכשיו ונתייצב מיד!!! 050-5794723

האם ניתן לשכפל את כל סוגי המפתחות?


רבים שואלים אותנו, "האם ניתן לשכפל את כל סוגי המפתחות?", ובכן, מנעולנים מקצועיים נוטים להאמין כי התשובה הינה חיובית. ככל שיש למנעולן מורשה ציוד טכנולוגי ומתקדם, כך גוברים סיכוייו לשכפל את כל סוגי המפתחות. בין אם מדובר במפתח לרכב הכולל אימובילייזר, ובין אם מדובר במפתח כספת הכולל שבב דיגיטלי, באפשרותנו לשכפל את סוגי המפתחות השונים באמצעות המכונות והמכשירים המתקדמים ביותר כיום בענף המנעולנות. ברוב המקרים, שכפול מפתח עשוי לארוך מספר דקות ועלות השכפול עשויה להשתנות בהתאם לסוג המפתח.

החלפת צילינדר

כיצד ניתן לזהות פורץ דלתות מקצועי?

יש לא מעט דרכים לזהות אנשים המציגים עצמם כפורצי דלתות מקצועיים. דרך מאוד מקובלת ונפוצה היא לבקש תעודת מנעולן בתוקף, תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, המלצות במידה ויש, וכמובן לשאול שאלות ולהבין מיהו האדם המציג עצמו כפורץ דלתות מקצועי. דרך נוספת לזהות פורץ דלתות מקצועי ומוסמך היא באמצעות השאלות שחובה על כל מנעולן או פורץ דלתות לשאול על מנת לזהות ולוודא כי מזמין השירות הוא אכן בעל הנכס ויעשה את כל הנדרש על מנת להיות בטוח טרם מתן שירותיו השונים.

דלתות כניסה – דגשים חשובים

בניגוד לפריצת דלת כספת ביתית המכילה מנגנון נעילה ביומטרי או דלת רכב הכוללת אימובילייזר, פריצת דלתות כניסה לבית מגורים או דלתות כניסה למשרד מהוות מעל 48% מסך הקריאות של פורץ דלתות מוסמך ומקצועי. באפשרותנו לפרוץ את כל סוגי דלתות הכניסה, כמו גם את מנגנוני הנעילה השונים במקצועיות מבלי להתפשר אל איכות השירות. המנעולן המהיר מספק את כל שירותי המנעולנות הקיימים ואף מעניק תעודת אחריות בהתאם לסוג השירות הניתן לך.

דלתות כניסה מעוצבות

בדרך כלל, דלתות כניסה מעוצבות הן דבר שנרכוש ברוב המקרים כאשר אנו עוברים לבית מגורים חדש או לבניין משרדים חדש. דלתות כניסה מעוצבות, כמו גם דלתות פנים ניתן למצוא במגוון צורות וגדלים החל בדלתות אלומיניום, דלתות מתכת, דלתות עץ, דלתות זכוכית, דלתות בעיצוב אירופאי ודלתות פנים מעוצבות מסוגים שונים. המנעולן המהיר בקיא ומוסמך לפרוץ כל סוג דלת וכל מנגנון נעילה הקיים בדלת הכניסה. צוות המומחים שלנו מתמחה בפריצת מנעולים בדלתות פנים מעוצבות, כמו גם בדלתות כניסה מכל הסוגים.

פורץ דלתות או פורץ מנעולים?

מקצוע המנעולנות מכיל תחומים רבים ומגוונים החל בפריצת דלתות מעוצבות ועד לפריצת כספות ביתיות המכילות מנגנוני נעילה משוכללים ומתקדמים במיוחד. בין אם מדובר בפורץ דלתות מוסמך, ובין אם מדובר בפורץ מנעולים מוסמך, מנעולן הנושא עמו תעודת מנעולן מורשה, כמו גם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, יידע כיצד יש לבצע פריצת דלתות ופריצת מנעולים מסוגים שונים. אנו מתחייבים כי בפנייך כי כל פעולת פריצה, בין אם פריצת הכספת הביתית שלך ובין אם דלת הכניסה לדירתך, אנו מעניקים לך תעודת אחריות ומתחייבים גם כי נגיע אלייך במהירות האפשרית!

המנעולן המהיר – פורץ דלתות מוסמך

שוב נתקעת מחוץ לדלת? למה לבזבז את הזמן? צוות המומחים שלנו ממתין עבור כל קריאת שירות ומוכן עבור כל תרחיש אפשרי. אנו מתמחים במתן פתרונות ושירותי מנעולנות מגוונים הכוללים בין השאר פריצת רכבים מכל הסוגים, פריצת דלתות, פריצת כספות, החלפת צילינדרים, החלפה והתקנת כל סוגי המנעולים ושירותים רבים נוספים. נציג מטעמנו ממתין לך במספר 050-5794723 ונשמח להעניק לך את שירותיו של פורץ דלתות מוסמך!