צילינדר

פורץ מנעולים

צילינדר


מהן הסיבות המצריכות החלפה של צילינדר בדלתות כניסה? האם ניתן לבצע החלפת צילינדר לבד או שחייבים להזמין מנעולן מומחה בכדי לבצע זאת? מדוע חשוב לבחור מנעולן בעל ניסיון והיכרות עם הדלת שלכם? על השאלות הללו תמצאו תשובות במאמר הבא.

הצילינדר הוא חלק מרכזי וחשוב מאוד בדלת, בין אם זו דלת כניסה ובין אם זו דלת פנימית כמו דלתות אלון, ולכן ישנם תיקונים רבים הדרושים לצילינדר, ופעמים רבות זקוקים להזמנה של מומחה פריצת דלתות לצורך טיפול בצילינדר.

סוגי צילינדרים
מנעולן בתל אביב
פורץ מנעולים בחולון
חייגו עכשיו 050-5794723

מהן הסיבות המצריכות החלפה של צילינדר?

יכולות להיות סיבות רבות המצריכות החלפה של צילינדר, לדוגמה – אובדן או גניבה של המפתח, שחיקה של הצילינדר עם הנים, תקלה במנעול או אפילו סתם רצון לשדרג את המנעול ואת הביטחון בבית עם דגם חדיש יותר של מנעול, מבלי להחליף את כל הדלת ולהוציא סכומי כסף גבוהים יותר.

לכן כמעט כל בעל בית נתקל לפחות פעם אחת בחייו בצורך לבצע החלפה של צילינדר, ואף על פי שמדובר בפעולה פשוטה יחסית, חשוב לבצע אותה בצורה טובה בכדי לשמור על הדלת ובכדי ליהנות מהצילינדר החדש לכמה שיותר זמן.

האם ניתן לבצע החלפת צילינדר לבד או שחייבים להזמין מנעולן מומחה בכדי לבצע זאת?

החלפה של צילינדר הינה פעולה פשוטה יחסית, ורבים אשר מכירים מעט את התחום יכולים לבצע את הפעולה הזו גם בכוחות עצמם ללא יותר מידי בעיות. החלפה של הצילינדר אפשרית בעזרת ידע בתחום, ניסיון וכמובן, כלי עבודה מתאימים, אך למרות שאתם יכולים לבצע אותה בעצמכם, לא בטוח שכדאי לכם לעשות זאת.

 

אף על פי שהחלפה של צילינדר הינה פשוטה יחסית, מדובר בפעולה אשר אם לא מבצעים אותה בצורה נכונה היא עלולה לגרום לנזק לדלת או אפילו לצילינדר עצמו, ולכן, אם אין לכם מספיק ידע מקצועי בתחום ואתם לא עוסקים בכך ביום יום, עדיף לכם לפנות אל מנעולן מומחה ומקצועי אשר יוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב יותר.

מדוע חשוב לבחור מנעולן בעל ניסיון והיכרות עם הדלת שלכם?

כאשר אתם בוחרים מנעולן לצורך החלפה של צילינדר חשוב מאוד שתבדקו כי הוא מקצועי מספיק ומכיר היטב את סוג הדלת שלכם. היום ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות שונות בשוק כמו דלתות פנדור, דלתות רשפים, דלתות חמדיה, דלתות סטנלי, שריונית חסם ועוד, וחשוב מאוד להתאים את הצילינדר לסוג הדלת לפני ההחלפה, ולוודא כי המנעולן שאתם מזמינים יודע לבצע את העבודה על הדלת הזו באופן הטוב ביותר.

 

פריצת דלתות מבצעים באופן חוקי – על ידי מנעולן מוסמך

לסיכום, אם אתם זקוקים לביצוע עבודה הקשורה בצילינדר של הדלת שלכם, ולא משנה באיזה סוג של עבודה מדובר, פנו עוד היום אל "המנעולן המהיר" ותוכלו ליהנות משירות איכותי ומקצועי ועבודה מדויקת להפליא, כולל זמן הגעה קצר במיוחד – עד 30 דקות לכל היותר!

חייגו עכשיו 050-5794723