איך פורצים מנעול

מנעולן בחיפה

איך פורצים מנעול ?


למה כדאי לדעת איך פורצים מנעול? מה ההבדל בין פריצת מנעול טביעת אצבע לבין פריצת מנעול מגנטי? מתי צריך להזמין פורץ מנעולים מקצועי?

מנעול הוא כידוע אמצעי אבטחה שאמור להגן עלינו בדלתות כניסה ודלתות פנים של בתים פרטיים או משרדים, ברכבים, בכספות ועוד. המאפיין המשותף לכל סוגי המנעולים הוא שיש צורך במפתח ייעודי או בקומבינציה ספציפית כדי לפתוח אותם, אך קיימים מקרים בהם אין ברירה אלא לדעת איך פורצים מנעול. מצד שני, התשובה לשאלה איך פורצים מנעול תלויה בשורה ארוכה של פרמטרים. רק היכרות עם הפרמטרים האלו תאפשר לדעת איך פורצים מנעול בלי להסב לו נזקים בלתי הפיכים.

חייגו עכשיו 050-5794723 ונגיע מיד!!!
איך פורצים מנעול

פורצים ביעילות וחדשנות

בחברת המנעולן המהיר נשמח לעשות הכל על מנת לפרוץ עבורך את המנעול של הבית, הרכב או העסק. יש לנו ניסיון משמעותי בפריצת מנעולים ואנו מפעילים צוות מיומן בפריסה ארצית. דרכנו ניתן לתאם החלפת מנעולים בקריות בדיוק באותה מהירות כמו פריצת מנעול רתק בראשון לציון, או לברר על הזמנת מנעול טביעת אצבע לקראת מעבר לבית חדש. אנו נפרוץ עבורך גבולות חדשים ונעמוד לרשותך בכל שאלה.

איך פורצים מנעול מתקדם?

ככל שהמנעול משוכלל, מתקדם וחזק יותר כך יהיה קשה לפרוץ אותו. את ההבדלים העיקריים ניתן לראות בין מנעול טביעת אצבע, מנעול מגנטי ומנעול רתק. לצורך השוואה, מנעול כספת פורצים פחות או יותר כמו מנעול רגיל כל עוד מדובר במנעול צילינדר, אבל מנעול טביעת אצבע דומה יותר לשיטה הביומטרית במנגנון שלו ולכן פריצתו מתבצעת באופן אלקטרוני. אם ברשותך כל אחד מהמנעולים לעיל, סביר להניח שלא ניתן יהיה לבצע את הפריצה באופן עצמאי ואין ברירה אלא להזמין מנעולן מוסמך.


מנעולן
חייגו עכשיו 050-5794723 ונגיע מיד!!!

כל הסיבות שבגללן כדאי לדעת איך פורצים מנעול


השאלה איך פורצים מנעול לא חדשה והיא מלווה את האנושות כבר עשרות שנים. למעשה, מאז שהומצאו המנעולים במצרים העתיקה ועד היום נעשו ניסיונות חוזרים ונשנים לפרוץ אותם. לצד אלו שמעוניינים לדעת איך פורצים מנעול על מנת להסב נזקים לאחרים ולעבור על החוק, יש גם שאיפה לגיטימית לבצע את הפריצה. שאיפה זו קיימת לדוגמה אצל כאלה שמאבדים צרור מפתחות רגע לפני שהם מגיעים הביתה, אצל מי שחווה תקלות מכניות במנעול מגנטי או במנעול צילינדר ואפילו בעת ניסיון לפתוח מנעול רתק בשעת חירום. בנוסף, לא תמיד אפשר להזמין פורץ מנעולים בשביל לטפל בבעיה ולעיתים אין ברירה אלא לנסות לפתור אותה לבד. מנעולן הוא כמובן איש המקצוע היחיד שמסוגל להתמודד עם כל סוגי המנעולים, אך בחלק מהמקרים עדיף לדעת איך פורצים מנעול גם בשביל לחסוך בהוצאות.

מנעולן רכב בקריות

שלבים בפריצת מנעולים


הדרך לבדוק איך פורצים מנעול תלויה בסוג המנעול והדלת. קודם כל, רוב המנעולים שבאמת אפשר לפרוץ באופן עצמאי בלי להתאמץ יותר מדי פועלים על בסיס פינים. דחיפה של הפינים במידה נכונה ובכוח המתאים תפרוץ את המנעול בלי להסב לו נזקים מיוחדים. למעשה, הפריצה מדמה את הפינים והבליטות שיש על המפתח וכאשר הם מגיעים למצב הנכון אמורה הדלת להיפתח. אפשר להתחיל לבדוק איך פורצים מנעול עם רכישת 2 מנעולי 5 פינים ולפרק אחד מהם לגורמים. בעזרת הפירוק ניתן לראות באופן מדויק איפה הפינים נמצאים, איך הם נכנסים ויוצאים ומה צריך לעשות כדי לפרוץ אותם. במקביל, יש לקחת את המנעול השני ולפרק ממנו 4 פינים כדי להתאמן על פין אחד בלבד. רק אחרי שמצליחים לפרוץ מנעול עם פין אחד אפשר לעבור ליותר. הפריצה בפועל מתבצעת עם מפתח בצורת L וסיכה משרדית חזקה. מכניסים את המפתח, מפעילים לחץ לצד ובמקביל מחדירים את הסיכה עד שמוצאים את הפין ומרימים אותו למעלה. בשלב הזה כבר המנעול יסתובב וייפתח והפריצה למעשה תסתיים.

מנעולן רכב
מנעולן באישור משטרת ישראל
פורץ מנעולים בקריות
חייגו עכשיו 050-5794723 ונגיע מיד!!!

תפקידו של פורץ מנעולים


מנעולן הוא איש מקצוע שעובר הסמכה ייעודית ומחזיק ברישיון מטעם משטרת ישראל לבצע את פריצת כל סוגי המנעולים. השאלה איך פורצים מנעול היא חלק בלתי נפרד מתהליך ההכשרה של המנעולן, אך הוא נדרש גם להכיר את השיטות החדשות שנשענות על פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. נוסף על כך, התפקיד של מנעולן הוא לא רק לבצע את הפריצה אלא למצוא שיטה שלא תסב לו נזק. את הערך המוסף של שירותי פריצת מנעולים ניתן לראות בעיקר בדגמים המשוכללים של מנעולי טביעת אצבע או מנעולים מגנטיים.


לא רק פריצת מנעולים


תשובה לשאלה ספציפית כמו איך פורצים מנעול לא פותרת בעיות שקשורות לשכפול מפתחות, החלפת צילינדר וכדומה. במילים אחרות, לא כל מי שיודע לפרוץ מנעולים גם מסוגל לשכפל אותם באופן מדויק. פריצת מנעולים דורשת מיומנות וניסיון שנצבר רק לאחר שמבצעים את הפעולה הזו שוב ושוב. פורץ מוסמך יודע איך פועלים כל המנעולים השונים ויש לו ארגז כלים שלם. השילוב בין הידע התיאורטי והניסיון המעשי מאפשרים לפורץ המוסמך לרכז תחת קורת גג אחת שורה ארוכה של שירותים. זו גם הסיבה בגללה הוא יכול להרשות לעצמו להציע ללקוחות פריצה ממוחשבת, שכפול שלטים לשערי כניסה ותיקון מנעולים שחוקים או דלתות כניסה.


המנעולן המהיר מחכה לך בדלת


נציגי חברת המנעולן המהיר מבינים עד כמה קשה לענות על השאלה איך פורצים מנעול וליישם את העקרונות בשטח. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בתיקון מנעולים ובפריצת כל סוגי הרכבים והכספות. דרכנו ניתן להזמין פורץ מנעולים בקריות, בתל אביב, בירושלים או בבאר שבע ולפגוש אותו תוך 30 דקות בלבד. אנו מתחייבים לשירות מהיר ללא פשרות ומזמינים אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. רוצה לדעת איך פורצים מנעול ולא ברור לך מאיפה להתחיל? צרו קשר ונעמוד לרשותכם בהקדם.

מנעול הוא כידוע אמצעי אבטחה שאמור להגן עלינו בדלתות כניסה ודלתות פנים של בתים פרטיים או משרדים, ברכבים, בכספות ועוד. המאפיין המשותף לכל סוגי המנעולים הוא שיש צורך במפתח ייעודי או בקומבינציה ספציפית כדי לפתוח אותם, אך קיימים מקרים בהם אין ברירה אלא לדעת איך פורצים מנעול. מצד שני, התשובה לשאלה איך פורצים מנעול תלויה בשורה ארוכה של פרמטרים. רק היכרות עם הפרמטרים האלו תאפשר לדעת איך פורצים מנעול בלי להסב לו נזקים בלתי הפיכים.