החלפת מנעולים בקריות

החלפת מנעולים בקריות

החלפת מנעולים בקריות


מתי כדאי לבצע החלפה של המנעול? כיצד מתבצעת ההחלפה? האם חובה להחליף את המנגנון באחד זהה? איזה בעל מקצוע יכול לבצע החלפת מנעולים בקריות? הבית שלך או המשרד שלך חייבים להיות מוגנים. לא ייתכן שלאדם שאינו מורשה יהיה מפתח למקום ושתהיה לו האפשרות להיכנס כל זמן שיחפוץ בכך. החלפת מנעולים בקריות מיועדת להגן עלייך ולדאוג לכך שהמקום החשוב לך יהיה רק שלך ושתהיה לך את האפשרות לקבוע מי יוכל להיכנס ומתי.

החלפת מנעולים בקריות

מתי כדאי לבצע החלפת מנעולים בקריות?

  • מנעול מקולקל – כל מנעול יכול לאורך השנים לעבור שחיקה וזאת מסיבות שונות, גם כאשר השימוש הוא סטנדרטי. במקרה שהמנעול אינו מגיב היטב מומלץ לפנות אל מנעולן בקריות ולבצע טיפול מהיר בבעיה.
  • החלפת דיירים – בכל החלפת דיירים מומלץ לבצע גם החלפה של המפתחות. הבית שלך חייב להיות המקום המגן עלייך ואם לדייר קודם ישנו מפתח שמאפשר לו להיכנס בכל רגע, הביטחון אובד והזמנת מנעולן בקרית אתא והקריות יהיה הפתרון לכך.
  • מפתחות שאבדו – במקרה של מפתח שאבד וחשד שאולי הוא נגנב, יש לבצע החלפת מנעול עם בעל מקצוע המומחה בתחום.
  • פריצה – פריצה היא פעולה לא נעימה שגורמת לנזק רגשי, כלכלי ופיזי. אחת מהפגיעות של הפריצה היא במנגנון הנעילה, מה שמחייב ביצוע החלפת צילינדר על ידי מנעולן המתמחה בתחום זה.

פיטורין – ישנם מקרים בהם עובד אשר היה לו מפתח למשרד או לעסק יפגע מהליך של פיטורין ובמיוחד כאשר מדובר במקרים סוערים. כדי למנוע כניסה של עובד שאינו אמור להיכנס אל המקום וכדי להימנע משאלות כמו אם בוצע שכפול של המפתח או לא, מומלץ פשוט לבצע החלפת מנעול

מנעולן בקריות

בחירת המנעול החדש

חשוב לזכור כי בכל החלפת מנעולים בקריות אפשר לבחור את המנגנון החדש. כלומר, אפשר לנצל את ההחלפה כדי לשנות את הכניסה למקום ולבחור להתקין מנעול טביעת אצבע במקום מנעול רגיל. כמובן, ההחלטה תתקבל בהתאם למקום, לסיכונים ולצורך בשמירה על מה שיש בו. הדרך הטובה ביותר לבחור מנעול חדש היא להתייעץ עם בעל המקצוע.


מחפש מנעולן בקריות ? מנעולן בדרך אליך תוך 30 דקות מרגע הקריאה!!!!

החלפת מנעולים בקריות


החלפת מנעולים בקריות צריכה להתבצע על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום. למשל, פורץ מנעולים בקרית אתא, אשר עבר השתלמות מקיפה בתחום ובעל אישור עבודה מטעם משטרת ישראל, יהיה האדם המתאים לביצוע הפעולה. חשוב מאד לבדוק עם בעל המקצוע כי יש לו ניסיון קודם בתחום ואם מדובר בעבודה מורכבת או בקשה שאינה סטנדרטית, לבדוק כי הוא אכן יכול לבצע אותה.

פורץ מנעולים בקריות

שלב אחר שלב בפעולת החלפת המנעול


בחינת המנגנון הקיים.


בשלב הראשון על פורץ מנעולים בחיפה ובקריות לבדוק מה המצב הקיים של המנגנון. אם לא מדובר בסיבה ברורה שמובילה לביצוע ההחלפה, יכול להיות שהטוב ביותר יהיה לבצע תיקון של המנגנון הקיים. כדי לדעת כיצד לפעול על המנעולן לראות את המנגנון.


התאמת מנגנון חדש


לאחר שהמנעולן יבין מול איזה מנגנון הוא מתעסק, הוא יוכל לבצע התאמה של המנגנון החדש. אם יהיו לו שאלות ואם יהיה צורך בציוד מורכב, הוא יידע אותך על כך, כולל העלויות הנדרשות כדי לבצע את ההתקנה החדשה.


התקנה והחלפת המפתח


לאחר שהמנעולן יתאים את המנעול החדש, הוא יבצע התקנה נקיה במקום ויחליף עבורך את המפתח. המטרה היא ליצור עבורך מקום בטוח ולשמור עלייך תוך הקפדה על עבודה נקיה.


כיצד יכול לסייע לך מנעולן?


מנעולן בקריות יכול לעזור לך לא רק בהחלפת המנעול באחד דומה לו ועם מפתח שונה אלא לסייע לך גם בבחירת המנעול המתאים לך. למשל, אם ברצונך להתקין מנעול טביעת אצבע או לבדוק אם מנעול רתק מתאים לשימוש המיועד, האדם הנכון להתייעץ איתו הוא מנעולן. פעולה נוספת אותה יכול לבצע המנעולן היא טיפול בכספות. פורץ כספות יוכל לסייע לך לפתוח כספת בלי לפגוע בתכולה שלה, גם אם מדובר בכספת שיש בה מידע חשוב ואפילו אקדח.

מנעולן בחיפה
פורץ מנעולים בקרית מוצקין
מנעולן רכב בקריות
פורץ מנעולים בקריות

המנעולן המהיר – פתרון תוך 30 דקות

חברת המנעולן המהיר מספקת שירות בכל רחבי הארץ. מנעולן מוסמך יכול להגיע אלייך תוך 30 דקות ולהציע לך החלפת מנעולים בקריות מקצועית, במחיר הוגן ושירות שיעלה על כל הציפיות. להזמנות, זה הזמן ליצור קשר

חייגו עכשיו 054-4380005 ומנעולן יגיע מייד!!!